АГ ВЕГА

77.900 ден

25 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 314 х 314 х 86 cm Височина на седиште: 54 cm Длабочина на седиште: 55 cm Димензии за спиење (тросед): 118 х 180 cm Бои: – Светло Кафена (1102)-(ECOMARS 1105.03) – Темно Сива (1111)-(ECOMARS 1105.12) Изработка: АГ изработена во штоф со дрвени ногари и апликации. Клик-Клак механизми за спиење на двата елементи.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ ВЕГА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби