АГ ВЕРНАЦА У-172 ДЕСНА

83.900 ден

Check 4 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 14451 Категорија: Салон:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

Димензии: 201×244 x 88 х 90cm Височина на седиште: 48 cm Длабочина на седиште: 49 cm Боја: – Кафена (A0BH DENVER) – Крем (A0BF DENVER) Изработка: Аголна Гарнитура изработена во природна говедска кожа NATUZZI PROTECTA 1,3 – 1,5 mm дебелина на делот за седење, за потпирање и потпирачите за раце. Овој тип на кожа има завршен заштитен слој, а нејзиниот релјеф има полиран и вдлабнат ефект. Изгледот е полн и полусјаен. Шиење со контра боја: Да Конструкција: Дрвена Број на бои: Еднобојна Механизам: / Седиште: Сунѓер со висока густина Подлога под седиште: Гуртна со висок еластицитет Наслон: Силиконско полнење Раконаслони: Силиконско полнење Ногари: Пластични, висина 6,5 cm * Останатите делови од гарнитурата како страниците, делот под седиштето кај нозете и задниот дел се изработени во ‘Softaly Next Leather’. Softaly Next Leather е квалитетна еко-кожа изработена од остатоци на чиста кожа (мин. 17%) и PU кожа, обработени да изгледаат како чиста кожа.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ ВЕРНАЦА У-172 ДЕСНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби