Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

АГ ВЕРНАЦА У-172 ЛЕВА КОЖА

86.600 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 8990 Категорија: Салон:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: 201×244 x 88 х 90cm Височина на седиште: 48 cm Длабочина на седиште: 49 cm Боја: – Кафена (10BH DENVER) – Крем (10BF DENVER) Изработка: Аголна Гарнитура изработена во кожа.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ ВЕРНАЦА У-172 ЛЕВА КОЖА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби