Купи!

БАРСКИ СТОЛ АХЦ-021

6.471 ден

26 на залиха

НА ЗАЛИХА

Bulk deal
Quantity Discount Discounted price
1 - 10 10% 6.471 ден
Bulk pricing will be applied to package:
SHARE

Опис

Димензии: 55 x 57 x 85-105 cm Боја: Сива Изработка: Елегантен барски стол изработен во штоф и црни ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БАРСКИ СТОЛ АХЦ-021”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби