Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

БАРСКИ СТОЛ БЕКО (АЈБ-006)

6.690 ден

НА ЗАЛИХА

31 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 37 x 36 x 82-102 cm Димензии на седечки дел: 37 x 36 cm Висина на седиштето: 63-83 cm Боја: Зелена Изработка: Елегантен барски стол изработен во штоф и црна ногара

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

37 x 36 x 82-102 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии на седечки дел: 37 x 36 cm Висина на седиштето: 63-83 cm

БОЈА

Зелена

МАТЕРИЈАЛ

-Kадифена ткаенина, -метал и прав обложена во црна боја.

ОПИС

Елегантен барски стол изработен во штоф и црна ногара.Столот е обложен со квалитетна, кадифена ткаенина. Седиштето е дебело 10 cm, што ви овозможува удобно да седите.Основата е изработена од метал и прав обложена во црна боја.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БАРСКИ СТОЛ БЕКО (АЈБ-006)”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби