Купи!

БАРСКИ СТОЛ ЕВАН 2

3.771 ден

НА ЗАЛИХА

17 на залиха

Bulk deal
Quantity Discount Discounted price
1 - 10 10% 3.771 ден
Bulk pricing will be applied to package:
SHARE

Опис

Димензии: 44 x 41 x 95,5 cm Димензии на седечки дел: 43 x 28 cm Висина на седиштето: 62-83 см Боја: Светло сива Изработка: Барски стол прилагодлив за висина од 21 см со помош на рачка под седиштето. Основата на столот е кружна, обложена во црно. Столот има потпирач за нозе за дополнителна удобност. Седиштето и долниот дел на грбот се тапацирани со пена и еко кожа, што е ватиран во украсна шема. Максимален капацитет за тежина: 120 кг.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БАРСКИ СТОЛ ЕВАН 2”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби