Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

БАРСКИ СТОЛ Х-89

5.390 ден

НА ЗАЛИХА

25 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 41 x 48 x 88-108 cm Димензии на седечки дел: 41 x 48 cm Висина на седиштето: 64-84 cm Боја: Сива Изработка: Барски стол изработен од висококвалитетен штоф. Висина на седиштето: 64-84 см.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

41 x 48 x 88-108 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии на седечки дел: 41 x 48 cm Висина на седиштето: 64-84 cm

БОЈА

Сива

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетен штоф

ОПИС

Барски стол изработен од висококвалитетен штоф. Висина на седиштето: 64-84 см.Удобен и изгледа стилски ќе бидат вистинскиот акцент што го барате за уреден дом.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БАРСКИ СТОЛ Х-89”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби