Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

Купи!

БАРСКИ СТОЛ Х-90 ТОП ЦЕНА

3.332 ден-20% OFF

НА ЗАЛИХА

12 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 38 x 48 x 94 cm Димензии на седечки дел: 38 x 48 cm Висина на седиштето: 76 cm Боја: Темно кафена Изработка: Барски стол изработен од еко кожа во кафеава боја, со црни метални ногари

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

38 x 48 x 94 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии на седечки дел: 38 x 48 cm Висина на седиштето: 76 cm

БОЈА

Темно кафена

МАТЕРИЈАЛ

Еко-кожа

ОПИС

Барски стол изработен од еко кожа во кафеава боја, со црни метални ногари.Удобен и изгледа стилски ќе бидат вистинскиот акцент што го барате за уреден дом.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БАРСКИ СТОЛ Х-90 ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби