Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

БАРСКИ СТОЛ Х-96

6.390 ден

НА ЗАЛИХА

64 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 49 x 49 x 89 cm Димензии на седечки дел: 41 x 37 cm Висина на седиштето: 65 cm Боја: – Сива – Зелена – Крем Изработка: Барски стол изработен од висококвалитетен штоф со метални црни ногари

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

49 x 49 x 89 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии на седечки дел: 41 x 37 cm Висина на седиштето: 65 cm

БОЈА

– Сива- Зелена

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетен штоф со метални црни ногари

ОПИС

Барски стол изработен од висококвалитетен штоф со метални црни ногари.Удобен и изгледа стилски ќе бидат вистинскиот акцент што го барате за уреден дом.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БАРСКИ СТОЛ Х-96”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби