Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

БАРСКИ СТОЛ КАРЕН

6.190 ден

НА ЗАЛИХА

25 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 38 x 40 x 78 cm Боја: Натур-сива Изработка: Барски стол изработен од висококвалитетен штоф на седиштето и дрвени ногари во натур боја

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

38 x 40 x 78 cm

БОЈА

Натур-сива

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетен штоф

ОПИС

Барски стол изработен од висококвалитетен штоф на седиштето и дрвени ногари во натур боја

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БАРСКИ СТОЛ КАРЕН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби