Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

Купи!

БАРСКИ СТОЛ П2

6.291 ден-10% OFF

НА ЗАЛИХА

48 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 53 х 58 х 104 cm Висина на седечки дел: 74 cm Боја: – Орев сива Изработка: Оваа барска столица го носи изгледот и практичноста во вашиот дом. Прекрасниот дизајн е бонус кога зборуваме за екстремната удобност на овој барски стол. Меките перничиња обложени со висококвалитетен материјал нудат екстремна удобност, што помага да се поддржат и релаксираат грбот и телото.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

53 х 58 х 104 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Висина на седечки дел: 74 cm

БОЈА

Орев сива

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетен материјал

ОПИС

Прекрасниот дизајн е бонус кога зборуваме за екстремната удобност на овој барски стол. Меките перничиња обложени со висококвалитетен материјал нудат екстремна удобност, што помага да се поддржат и релаксираат грбот и телото.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БАРСКИ СТОЛ П2”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби