Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

БАРСКИ СТОЛ РОБИН 2

5.390 ден

НА ЗАЛИХА

28 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 45 x 48 x 84-105 cm Димензии на седечки дел: 43 x 35 cm Висина на седиштето: 62-83 cm Боја: -Црна -Капучино -Бела Изработка: Барски стол изработен во еко кожа и хромирана ногара. Висина на седиштето: 62-83 см. макс. капацитет на тежина на седиштето: 100 кг.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

45 x 48 x 84-105 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии на седечки дел: 43 x 35 cm Висина на седиштето: 62-83 cm

БОЈА

-Црна-Капучино-Бела

МАТЕРИЈАЛ

Еко кожа и хромирана ногара

ОПИС

Барски стол изработен во еко кожа и хромирана ногара. Висина на седиштето: 62-83 см. макс. капацитет на тежина на седиштето: 100 кг.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БАРСКИ СТОЛ РОБИН 2”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби