БАРСКИ СТОЛ ШАРП

7.190 ден

83 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 45 x 55 x 91-112 cm Димензии на седечки дел: 47 x 40 cm Висина на седиштето: 64-85 cm Боја: – Жолта – Сива – Сина Изработка: Модерна столица со потпирачи за раце и удобно тапацирано седиште. Столот има метална рамка, обложена во мат црна боја, основата е кружна, со дијаметар од 41 см. Подножјето за нозе обезбедува дополнителна поддршка. Седиштето е густо обложено со пена, обложено во кадифена ткаенина и е ватиран со копчиња преку седиштето и грбот. Потпирачите за раце се заоблени во форма, а исто така се тапацирани со мазна кадифена ткаенина. Столот може да се ротира и да се прилагоди на висината за 21 см. Висина на седиштето: 64-85 см. Макс. капацитет на товар е 100 кг ..

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БАРСКИ СТОЛ ШАРП”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби