Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

БАРСКИ СТОЛ ВИОЛА

7.190 ден

НА ЗАЛИХА

10 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 48 х 43 х 102 cm Висина на седечки дел: 72 cm Боја: Светло кафена (TITAN 105) Изработка: Барски стол изработен од висококвалитетен штоф, со дрвени ногари лешник

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

48 х 43 х 102 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Висина на седечки дел: 72 cm

БОЈА

Светло кафена (TITAN 105)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетен штоф

ОПИС

Барски стол изработен од висококвалитетен штоф, со дрвени ногари лешник.Удобен и изгледа стилски ќе бидат вистинскиот акцент што го барате за уреден дом.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БАРСКИ СТОЛ ВИОЛА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби