БИБЛИОТЕКА ЧАРЛИ (СИТИ 6222) ТОП ЦЕНА

5.865 ден

НА ЗАЛИХА

11 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 158,5 x 29 x 145,5 cm Боја: Темна Сонома Изработка: Библиотека изработена од иверка со дебелина 16 мм. 6 Вратички со механизми за меко затворање. Можност за монтажа на лева или десна страна.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИБЛИОТЕКА ЧАРЛИ (СИТИ 6222) ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби