Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

БИБЛИОТЕКА МАУРО 2Х2

3.690 ден

НА ЗАЛИХА

26 на залиха

SHARE

Опис

Димензија: 73 x 33 x 73 cm Боја: – Бела – Сонома Изработка: Со библиотеката MAURO, можете да ги организирате вашите книги и да воведете ред во вашето катче за читање. Благодарение на неговите компактни димензии, се вклопува дури и во мали ентериери или може да биде основа за поголема комбинација кога вашите потреби ќе се променат. Полицата за книги можете да ја користите и како место за организирање документи во вашата канцеларија. На него можете да поставите цвеќиња или стилски украси кои ќе го нагласат карактерот на ентериерот. Лесната и универзална конструкција овозможува многу можности за користење на библиотеката

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

73 x 33 x 73 cm

БОЈА

– Бела – Сонома

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм

ОПИС

Библиотека изработена од иверка со дебелина 16мм и канттрака од 0,45мм.Лесната и универзална конструкција овозможува многу можности за користење на библиотеката

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИБЛИОТЕКА МАУРО 2Х2”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби