Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

БИБЛИОТЕКА МАУРО 3Х5

9.990 ден

НА ЗАЛИХА

33 на залиха

SHARE

Опис

Димензија: 108 x 33 x 176,5 cm Боја: – Бела – Сива – Даб – Сонома Изработка: Со библиотеката MAURO, можете да ги организирате вашите книги и да воведете ред во вашето катче за читање. Благодарение на неговите компактни димензии, се вклопува дури и во мали ентериери или може да биде основа за поголема комбинација кога вашите потреби ќе се променат. Полицата за книги можете да ја користите и како место за организирање документи во вашата канцеларија. На него можете да поставите цвеќиња или стилски украси кои ќе го нагласат карактерот на ентериерот. Лесната и универзална конструкција овозможува многу можности за користење на библиотеката

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

108 x 33 x 176,5 cm

БОЈА

Бела – Сонома – Даб – Сива

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм

ОПИС

Со библиотеката MAURO, можете да ги организирате вашите книги и да воведете ред во вашето катче за читање.Оигинална понуда со која можете да ја обезбедите која било област од вашиот дом,модерен и ефикасен додаток.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИБЛИОТЕКА МАУРО 3Х5”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби