БИБЛИОТЕКА МАУРО 4Х1

4.090 ден

23 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензија: 38 x 33 x 142 cm Боја: – Сива – Даб Изработка: Со библиотеката MAURO, можете да ги организирате вашите книги и да воведете ред во вашето катче за читање. Благодарение на неговите компактни димензии, се вклопува дури и во мали ентериери или може да биде основа за поголема комбинација кога вашите потреби ќе се променат. Полицата за книги можете да ја користите и како место за организирање документи во вашата канцеларија. На него можете да поставите цвеќиња или стилски украси кои ќе го нагласат карактерот на ентериерот. Лесната и универзална конструкција овозможува многу можности за користење на библиотеката

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИБЛИОТЕКА МАУРО 4Х1”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби