Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

БИФЕ 2038 СО ОГЛЕДАЛО

31.920 ден-20% OFF

НА ЗАЛИХА

9 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 200 x 42 x 72 cm Боја: Орев со Златна Материјал: Бифе со огледало изработено од специјален медијапан со посебна постапка со што се добива уникатна структура на медијапанот. Површина изработена од висококвалитетна фолија која е отпорна на вода, влага и удар. Бифе специјално одбрано за Вас со три фиоки со меко затворање, златни декоративни рачки и ногари со златни завршетоци

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

200 x 42 x 72 cm

БОЈА

Орев со Златна

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Бифе со огледало изработено од специјален медијапан со посебна постапка со што се добива уникатна структура на медијапанот. Површина изработена од висококвалитетна фолија која е отпорна на вода, влага и удар.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ 2038 СО ОГЛЕДАЛО”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби