Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

БИФЕ АГЕНС СОНОМА – СИТИ 3056 (0)

6.950 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13975 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

154 х 43 х 85 cm

БОЈА

Сонома

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Бифе изработено од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм, со 4 врати и една фиока

ПРЕДНОСТИ

Висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм Меко затварање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ АГЕНС СОНОМА – СИТИ 3056 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби