БИФЕ АРЕС СО ОГЛЕДАЛО

45.900 ден

Check 4 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 15278 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

Димензии: 222 x 50 x 85 cm Боја: Орев Материјал: Бифе изработено од МДФ во фурнир со златни хромирани ногари, две стаклени врати на средина, златни апликации, меко затворање на страничните врати. Донесете го луксузот во Вашиот дом

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ АРЕС СО ОГЛЕДАЛО”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби