Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

БИФЕ АТЕНШАН НОВО

22.900 ден

НА ЗАЛИХА

15 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 194 x 41 x 91 cm Боја: – Нордиски сив даб (корпус) – Бел сјај (лице) Материјал: Бифе изработено од медијапан со сјајна фолија (лице) и високо квалитетна иверка (корпус) со вклучено лед осветлување и три вратички. Парче мебел кое го привлекува секое внимание

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

194 x 41 x 91 cm

БОЈА

– Нордиски сив даб (корпус) – Бел сјај (лице)

МАТЕРИЈАЛ

Mедијапан со сјајна фолија и висококвалитетна иверка

ОПИС

Бифе изработено од медијапан со сјајна фолија (лице) и високо квалитетна иверка (корпус) со вклучено лед осветлување и три вратички. Парче мебел кое го привлекува секое внимание.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ АТЕНШАН НОВО”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби