БИФЕ БЈАНКА СО ОГЛЕДАЛО

45.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 6 на залиха

Опис

Димензии: 231 x 53 x 80 cm Огледало: 110 x 110 cm Боја: Орев Материјал: Бифе изработено од МДФ орев со црни метални ногари. Ова бифе со огледало ќе го привлече вниманието во секоја просторија во која се наоѓа, создавајќи гламурозно чувство во просторот

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ БЈАНКА СО ОГЛЕДАЛО”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби