Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

БИФЕ БОХОЛ ГОЛЕМО

16.600 ден

НА ЗАЛИХА

12 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 221 x 42 x 87 cm Боја: Сина мат со светол ривиера даб (како на сликата) Материјал: Модерната колекција Bohol е инспирирана од ексклузивниот скандинавски стил, каде едноставноста и функционалноста се особено ценети. Главна декорација на колекцијата е темно сината мат боја со забележлив дрвен дезен во комбинација со светол ривиера даб. Вклучено меко затварање

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

221 x 42 x 87 cm

БОЈА

Сина мат со светол ривиера даб (како на сликата)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Модерната колекција Bohol е инспирирана од ексклузивниот скандинавски стил, каде едноставноста и функционалноста се особено ценети. Главна декорација на колекцијата е темно сината мат боја со забележлив дрвен дезен во комбинација со светол ривиера даб.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затварање

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ БОХОЛ ГОЛЕМО”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби