Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ВИТРИНА ЛЕНДСКЕЈП МАЛА (0)

9.300 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14177 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

48 x 33.5 x 199 cm

БОЈА

Бела фладер со даб дакота

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан од 18мм и висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Витрина изработена од медијапан од 18мм и висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. Вклчено меко затварање и ЛЕД осветлување

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затварање и ЛЕД осветлување

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ВИТРИНА ЛЕНДСКЕЈП МАЛА (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби