БИФЕ БУГАТИ

39.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 4 на залиха

Опис

Димензии: 205 x 47 x 85 cm Боја: Како на сликата Материјал: Бифе изработено од медијапан со бакарни ногари, со вклучено меко затворање, со една врата од страната на бифето, лизгачка плотна која се отвара за дополнителен простор за вашиот накит. Ова бифе ќе го привлече вниманието во секоја просторија во која се наоѓа, создавајќи гламурозно чувство во просторот *Рок на испорака 60 работни денови

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

205 x 47 x 85 cm

БОЈА

Како на сликата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Бифе изработено од медијапан со бакарни ногари, со вклучено меко затворање, со една врата од страната на бифето, лизгачка плотна која се отвара за дополнителен простор за вашиот накит.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затварање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ БУГАТИ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби