БИФЕ ДУО – ОНЛАЈН (СИТИ 3034)

7.100 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13967 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

120 x 45,5 x 80 cm

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Бифе изработено од висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака 0,45мм. Со три фиоки и две вратички

ПРЕДНОСТИ

Иверка од 16мм, канттрака 0,45мм

БОЈА

Темна сонома

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ ДУО – ОНЛАЈН (СИТИ 3034)”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби