Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

Купи!

БИФЕ ЕНКАНТО

15.120 ден-20% OFF

НА ЗАЛИХА

11 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 173,3 x 45 x 93,6 cm Боја: Бел Бор Материјал: Класичниот, но истовремено и исклучително елегантен дизајн на бифето Encanto дефинитивно ќе и дадат поинаков изглед на вашата дневна соба. Бифето се состои од два пространи плакари и четири фиоки. Фронтовите и декоративните елементи се изработени од МДФ. Рачките се метални, имаат изглед на патинирано сребро.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

173,3 x 45 x 93,6 cm

БОЈА

Бел Бор

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Класичниот, но истовремено и исклучително елегантен дизајн на бифето Encanto дефинитивно ќе и дадат поинаков изглед на вашата дневна соба. Бифето се состои од два пространи плакари и четири фиоки. Фронтовите и декоративните елементи се изработени од МДФ.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ ЕНКАНТО”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби