БИФЕ ГАЛАКТИК

12.300 ден

НА ЗАЛИХА

Check 13 на залиха

Опис

Димензии: 173 x 42 x 80 cm Боја: Бетон/Даб Сонома (како на сликата) Материјал: Бифе изработено од висококвалитетна иверка. Бифе од колекцијата Галактик е предлог за клиенти кои сакаат да го освежат просторот на својот дом. Моделот е опремен со три врати и една карактеристична вдлабнатина. Високите ногари на мебелот стилски ја балансираат масивноста на конструкцијата, нагласувајќи го неговиот карактеристичен изглед

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ ГАЛАКТИК”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби