Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

БИФЕ ХАЈ РОК

11.900 ден

НА ЗАЛИХА

5 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 186 x 40 x 85 cm Боја: Даб ривиера со црна Материјал: Бифе изработено од висококвалитетна иверка од 16мм. Оваа колекција мебел во индустриски стил чија оригиналност ќе го привлече сечие внимание. Мебелот е украсен со црни метални рачки и ногарки кои даваат чувство во стил на мансарда.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

186 x 40 x 85 cm

БОЈА

Даб ривиера со црна

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Оваа колекција мебел во индустриски стил чија оригиналност ќе го привлече сечие внимание. Мебелот е украсен со црни метални рачки и ногарки кои даваат чувство во стил на мансарда.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ ХАЈ РОК”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби