БИФЕ ИКОЛИ 80 ЦМ

4.890 ден

Check 6 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 14404 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 80 x 31 x 82 cm Боја: Бела со сонома Материјал: Бифе изработено од висококвалитетна иверка од 16мм. Ова бифе е идеално решение како дополнителен мебел за складирање, како во спалната така и во ходник, трпезарија, дневна или детска соба. Се состои од две прегради, и има две помали функционални фиоки.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ ИКОЛИ 80 ЦМ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби