Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

БИФЕ ИКОЛИ СО 2 ФИОКИ 120 ЦМ

6.300 ден

НА ЗАЛИХА

14 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 120 x 31 x 81 cm Боја: Бела со сонома Материјал: Бифе изработено од висококвалитетна иверка од 16мм. Ова бифе е идеално решение како дополнителен мебел за складирање, како во спалната така и во ходник, трпезарија, дневна или детска соба. Се состои од пространа преграда, и има две помали функционални фиоки.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

120 x 31 x 81 cm

БОЈА

Бела со сонома

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Бифе е идеално решение како дополнителен мебел за складирање, како во спалната така и во ходник, трпезарија, дневна или детска соба. Се состои од пространа преграда, и има две помали функционални фиоки.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ ИКОЛИ СО 2 ФИОКИ 120 ЦМ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби