БИФЕ ИКОЛИ СО 4 ФИОКИ 120 ЦМ

6.990 ден

18 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 120 x 31 x 82 cm Боја: Бела со сонома Материјал: Бифе изработено од висококвалитетна иверка од 16мм. Ова бифе е идеално решение како дополнителен мебел за складирање, како во спалната така и во ходник, трпезарија, дневна или детска соба. Се состои од две пространи прегради, и има четири помали функционални фиоки.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ ИКОЛИ СО 4 ФИОКИ 120 ЦМ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби