Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

БИФЕ ЈАГУАР

41.310 ден-15% OFF

НА ЗАЛИХА

7 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 216 x 50 x 90 cm Боја: Бела со златно Материјал: Бифе изработено од МДФ со златни хромирани ногари, златни апликации. Ова бифе ќе го привлече вниманието во секоја просторија во која се наоѓа, создавајќи гламурозно чувство во просторот

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

216 x 50 x 90 cm

БОЈА

Бела со златно

МАТЕРИЈАЛ

МДФ со златни хромирани ногари, златни апликации

ОПИС

Бифе изработено од МДФ со златни хромирани ногари, златни апликации. Ова бифе ќе го привлече вниманието во секоја просторија во која се наоѓа, создавајќи гламурозно чувство во просторот

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ ЈАГУАР”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби