БИФЕ КАНДО ЗЛАТЕН ЈАСЕН ФОЛИЈА

19.600 ден

НА ЗАЛИХА

Check 6 на залиха

Опис

Димензии: 190 x 42 x 90 cm Боја: Каноне со златен јасен (како на сликата) Материјал: Бифе изработено од висококвалитетна иверка од 18mm( костур) и лице медијапан фолија. Со стаклени полици и вклучено лед осветлување

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ КАНДО ЗЛАТЕН ЈАСЕН ФОЛИЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби