БИФЕ КАШМИР

20.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 5 на залиха

Опис

Димензии: 178 x 48 x 96 cm Боја: Бела Пиниа Материјал: Бифе изработено во МДФ (лице) и иверка (корпус),аристоктатско бифе со четири фиоки на средината и две вратички со апликации од страните со еден рафт.Ова бифе одлично ќе се вклопи во Вашиот дом.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ КАШМИР”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби