Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

БИФЕ КОМБИНО 150 СМ ЛЕД

10.900 ден

НА ЗАЛИХА

22 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 150 x 41 x 82 cm Боја Лице: Сонома Даб со Венге Боја Корпус: Сонома Даб со Денвер Даб Изработка: Бифе изработено од високо квалитетна иверка со вклучено и ЛЕД осветлување на двете вратички на стаклените полици,четири фиоки на средината со црни рачки

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

150 x 41 x 82 cm

БОЈА

– Лице: Сонома Даб со Венге – Корпус: Сонома Даб со Денвер Даб

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Бифе изработено од високо квалитетна иверка со вклучено и ЛЕД осветлување на двете вратички на стаклените полици,четири фиоки на средината со црни рачки

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ КОМБИНО 150 СМ ЛЕД”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби