БИФЕ СТРУМА

13.300 ден

8 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 150 x 40 x 85 cm Боја: Бела со артисан и антрацит Изработка: Бифе изработено во висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм, дезен на иверка бела мазна д-152, артисан а-566 и антрацит (темно сива) д-143, со 3 фиоки и 1 вратичка.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ СТРУМА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби