БИФЕ ВАЛЕНСИЈА СО ОГЛЕДАЛО ТОП ЦЕНА

30.515 ден

НА ЗАЛИХА

4 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 217 x 52 x 88 cm Огледало: 100 x 88,4 cm Боја: Крем со орев Материјал: Бифе изработено од МДФ во фурнир со хромирани ногари, бакарни апликации. Ова бифе со огледало ќе го привлече вниманието во секоја просторија во која се наоѓа, создавајќи гламурозно чувство во просторот

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ ВАЛЕНСИЈА СО ОГЛЕДАЛО ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби