Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

Купи!

БИРО ФЛЕКСИТУДО СИВА – ОНЛАЈН

3.590 ден-14% OFF

НА ЗАЛИХА

2 на залиха

Шифра: 14638 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензија: 153,5 х 41,5 х 87 cm Боја: Сива Изработка: Подвижно биро на тркалца изработено од висококвалитетна иверка од 16мм. Погодно за нарачка со лежај Флекскитудо *Рок на испорака 60 дена

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

153,5 х 41,5 х 87 cm

БОЈА

Сива

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм

ОПИС

Подвижно биро на тркалца изработено од висококвалитетна иверка од 16мм. Погодно за нарачка со лежај Флекскитудо

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИРО ФЛЕКСИТУДО СИВА – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби