БИРО ЈУПИ МАГЕНТА – ОНЛАЈН СИТИ 3058

4.300 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14050 Категорија:
Бренд: Status
Status

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

120 x 60 x 76 cm

БОЈА

Даб крафт бела

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Биро со една фиока изработено од висококвалитетна иверка со дебелина 16мм и канттрака од 0,45мм. Со опција фиоката да се монтира и од двете страни

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИРО ЈУПИ МАГЕНТА – ОНЛАЈН СИТИ 3058”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби