Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

Купи!

БИРО КИДО – СИТИ 3020 (0)

5.990 ден-18% OFF

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 12467 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

120 x 60 x 76 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Полица: 120 x 25 x 40 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплет од биро и полица

БОЈА

Темна сонома со бела софт

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Биро со полица изработено од висококвалитетна иверка со дебелина 16мм и канттрака о0д 0,45мм. Полицата може да се постави на бирото или да се закачи на ѕидот. Монтажата на бирото и полицата може да биде и на спротивната страна.

ПРЕДНОСТИ

Висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм Меко затварање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИРО КИДО – СИТИ 3020 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби