Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ДЕТСКА СОБА ГЛОРИА

35.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 14823 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: Лежај: 115 x 208 x 86,5 cm (За душек: 100 х 200 cm) Ормар: 140 x 60 x 200 cm 1хНатказна: 45 x 35 x 46 cm Боја: Даб сонома Изработка: Детска соба изработена од висококвалитетна иверка од 16мм

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 115 x 208 x 86,5 cm (За душек: 100 х 200 cm) Ормар: 140 x 60 x 200 cm 1хНатказна: 45 x 35 x 46 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, ормар, 1хнатказна

БОЈА

Даб сонома

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Детска соба изработена од висококвалитетна иверка од 16мм. Детската соба е достапна и на елементи https://www.mebel-vi.com/?s=%D0%93%D0%9B%D0%9E%D0%A0%D0%98%D0%90&post_type=product

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА ГЛОРИА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0