Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ДЕТСКА СОБА ХЕЛА – 5026/5027

25.900 ден

НА ЗАЛИХА

3 на залиха

Шифра: 14019 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Status
Status
SHARE

Опис

Димензии: Лежај: 204,5 x 94,5 x 76 cm (за душек 90 х 200 cm) Ормар: 160 x 52,5 x 205 cm Биро: 130 x 58 x 76 cm Боја: Бела мазна со бела висок сјај Изработка: Детска соба изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16 мм и канттрака од 0,45мм. Механизми за меко затворање. Подница не е вклучена ** Опција за нарачка на ДУШЕК ОРФЕЈ 90/200

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 204,5 x 94,5 x 76 cm (за душек 90 х 200 cm) Ормар: 160 x 52,5 x 205 cm Биро: 130 x 58 x 76 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, ормар и биро

БОЈА

Бела мазна со бела висок сјај

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Детска соба изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16 мм и канттрака од 0,45мм. Механизми за меко затворање. Креветот е погоден за нарачка на душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-90-20

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затварање на вратичките

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА ХЕЛА – 5026/5027”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби