ДЕТСКА СОБА ЈУПИ ЛЕМОН – ОНЛАЈН СИТИ 5024

26.300 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13257 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 206 x 94,5 x 61 cm ( за душек 90 х 200 cm) Ормар: 80 x 52,5 x 191 cm Натказна: 40 x 35,5 x 37 cm Фиокар: 80 x 43,5 x 59 cm Биро: 120 x 60 x 76 cm Полица: 80 x 16,5 x 39 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, ормар, натказна, фиокар и биро

БОЈА

Даб крафт бел со лимон

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Детскка соба изработена од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм, со вклучен механизам за подигање на душекот. Креветот е погоден за нарачка на душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-90-200/

ПРЕДНОСТИ

Механизми за меко затворање на вратичките. Механизам за кревање на душекот на лежајот. Лежајот и бирото можат да се монтираат и на спротивната страна.

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА ЈУПИ ЛЕМОН – ОНЛАЈН СИТИ 5024”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби