Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ДЕТСКА СОБА ЈУПИ МАГЕНТА – СИТИ 5025 (0)

26.900 ден

НА ЗАЛИХА

5 на залиха

Шифра: 13258 Категорија: Салон: ,
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 206 x 94,5 x 61 cm (за душек 90 х 200 cm) Ормар: 80 x 52,5 x 191 cm Натказна: 40 x 35,5 x 37 cm Фиокар: 80 x 43,5 x 59 cm Биро: 120 x 60 x 76 cm Полица: 80 x 16,5 x 39 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, ормар, натказна, фиокар и биро

БОЈА

Даб крафт бел со магента

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Детскка соба изработена од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм, со вклучен механизам за подигање на душекот. Креветот е погоден за нарачка на душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-90-200/

ПРЕДНОСТИ

Механизми за меко затворање на вратичките. Механизам за кревање на душекот на лежајот. Лежајот и бирото можат да се монтираат и на спротивната страна.

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА ЈУПИ МАГЕНТА – СИТИ 5025 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби