ДЕТСКА СОБА КИКИ – ОНЛАЈН СИТИ 5016

24.600 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 11431 Категорија: Салон:
Бренд: Status
Status

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 94,5 x 204,5 x 81 cm (90 х 200 cm) Ормар: 140 x 52,5 x 201 cm Биро: 120 x 60 x 76 cm Натказна: 40 x 39,5 x 81 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежaj, ормар, биро, натказна

БОЈА

Сонома арвен со бела

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Детскка соба изработена од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм. Креветот е погоден за нарачка на душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-90-200/

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА КИКИ – ОНЛАЈН СИТИ 5016”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби