ДЕТСКА СОБА КОЛОРС МЕБЕЛ-ВИ ТОП ЦЕНА

36.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 7 на залиха

Опис

Димензии: Лежај со фиока: 100 x 207 x 84 cm (90 х 200 cm) Плакaр: 94,5 x 52 x 200 cm Бифе: 139 x 43 x 85 cm Биро: 130 x 60 x 75 cm Натказна: 50 x 41 x 40 cm Достапни Бои: – Дезен: Kостур Антрацит сива / Лице Бела софт / Кутии (отворени делови) Жолта Изработка: Детска соба изработена од висококвалитетна иверка

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА КОЛОРС МЕБЕЛ-ВИ ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби