ДЕТСКА СОБА КОМБО – ОНЛАЈН СИТИ 5023

16.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13082 Категорија: Салон:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 124 x 204 x 126 cm (за душек 90х200) Биро: 90 x 58 x 75 cm Тоалетна: 90 x 45,5 x 75 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежaj, биро, тоалетна

БОЈА

Темна сонома со бела софт

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Детскка соба изработена од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм. Креветот е погоден за нарачка на душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-90-200/

ПРЕДНОСТИ

Биро со тркалца со опција за прибирање под лежајот. Меко затворање на вратичките. Можност за монтажа на обратната страна.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА КОМБО – ОНЛАЈН СИТИ 5023”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби