Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

Купи!

ДЕТСКА СОБА МАРКО – СИТИ 5022

22.770 ден-10% OFF

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13256 Категорија: Салон:
Бренд: Status
Status
SHARE

Опис

Димензии: Лежај: 206 x 94,5 x 81 cm (90 х 200 cm) Ормар: 100 x 52,5 x 190 cm Натказна: 40 x 35,5 x 41 cm Фиокар: 53 x 40,5 x 95 cm Биро: 119 x 55 x 76 cm Боја: Сонома арвен, лимонова трева и графит Изработка: Детска соба изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16 мм и канттрака од 0,45мм. Механизми за меко затворање на вратичките. Подигачки амортизери за душек на лежајот. Подница не е вклучена ** Опција за нарачка на ДУШЕК ОРФЕЈ 90/200 (10470)

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 206 x 94,5 x 81 cm (за душек 90 х 200 cm) Ормар: 100 x 52,5 x 190 cm Натказна: 40 x 35,5 x 41 cm Фиокар: 53 x 40,5 x 95 cm Биро: 119 x 55 x 76 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, ормар, биро, натказна и фиокар

БОЈА

Сонома арвен, лимонова трева и графит

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Детскка соба изработена од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм, со вклучен механизам за подигање на душекот. Креветот е погоден за нарачка на душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-90-200/

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затварање на вратичките

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА МАРКО – СИТИ 5022”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби